bLaCqKid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bLaCqKid

YéNi BiLGi MéKaNıMıZ..

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NiNJa oYuNunu inDiRMéK isTéYéNLéR

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

NiNJa oYuNunu inDiRMéK isTéYéNLéR Empty
MesajKonu: NiNJa oYuNunu inDiRMéK isTéYéNLéR   NiNJa oYuNunu inDiRMéK isTéYéNLéR Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 6:31 pm

Ninja
Ninja oyunu boş zamanlarını oldukça güzel bir şekilde değerlendirebileceğiniz. Prima firması tarafından yapılmış Ninja oyununun tanıtım sürümüdür. Şahsen ben en son ninja oyununu atarimde oynamıştım. 40 mblık paket halinde bilgisayarınıza indirebileceğiniz bu oyun adı üstünde bir ninjayı yönetip çeşitli aşamalardan geçebileceğiniz güzel bir oyundur. Oyunun birkaç aşamasını geçebilecek kadar oyun firması tanıtım sürümünde müsade etmiştir. Eğer oyun hoşunuza giderse diğer aşamalarıda oyun üzerinden satın alarak geçebilirsiniz. Bir Ninja oyunuyla sitres atmanın belkide tam zamanıdır diyoruz ve sizi bu güzel ninja oyununun bedava sürümünü ücretsiz indirmeye davet ediyoruz.

Oyunun resmi adı: Ninja Gaiden

Ninja oyununun boyutu: 40 MB

Ninja oyununun sürümü: Tanıtım sürümü

Ücret: Bedava, istenirse oyun üzerinden tam sürümü ücreti eklenerek full sürümü alınabilir.

Ninja oyunun yaklaşık olarak indirme süresi:
ADSL: 4 dakika
Dial-up: 1saat 40 dakika

Oyun indirme konusundaki tavsiyeler:
Bağlantı hızınıza yada sabitliliğine güvenmiyorsanız flashget türünde indirme yardımcıları kullanınız.

Ninja oyununu hangi işletim sistemleri destekliyor?
Windows 98/98SE/2000/Me/2003/XP/NT 4.0

Ninja oyununu kurmak için ne kadar boş alan gerekli?
Bilgisayarınızın oyunu kuracağınız sürücüsünde 40 MB kadar boş alanınız olmalıdır.

MimJa oYuNunNu inDirMéK iÇiN tıkLa
https://pc-rehberi.yetkin-forum.com

NiNJa oYuNunu inDiRMéK isTéYéNLéR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GTa 2 'inDirMéK isTéYéN'LéR buraYa
» motoGP iNDirMéK isTéYéN'LéR buYRunn